توجه! شماره کارت‌هایی که توسط کاربر ثبت می‌گردد نیاز به تایید دارند. لطفا تا زمان تایید شماره کارت ثبت شده شکیبا باشید.

آیا قیمت بیت کوین بار دیگر 5 رقمی خواهد شد؟
تحلیلگر معروف ارزهای رمزنگاری، جاش راجر، آخرین مشاهدات خود را در مورد بازار بیت کوین به اشتراک گذاشته است. وی خاطرنشان می کند، مدت زیادی است که قیمت بیت کوین در محدوده باریکی نوسان می کند و مبادلات حاشیه ای آن افزایش یافته است. اما به نظر می رسد این روند در حال تغییر است. بخصوص پس از حرکت افزایشی 100 دلاری اخیر بیت کوین که قیمت این ارز را به بالاتر از 9300 دلار رساند. به گفته وی افراد حاضر در بازار منتظر خروج بازار از این روند و مشاهده حرکت افزایشی هستند.

جاش راجر معتقد است، بیت کوین نیاز به ترمیم روند و عبور از سطح مقاومت روانی خود دارد. به طور کلی در حال حاضر 80 درصد بازار تحت تاثیر عوامل روانی است. نوسانات و حرکت بازار، به ویژه در بازار نوپای بیت کوین و ارزهای رمزنگاری، تا حد زیادی تحت تاثیر احساسات افراد فعال در مبادلات است. اکثریت افراد حاضر در بازار، طبق نظرسنجی انجام شده توسط جاش راجر، می خواهند که قیمت بیت کوین سطح مقاومت 9600 دلار را بشکند.

کریپتو راند از مفسران مشهور بیت کوین، پیش بینی خود را برای حرکت صعودی بیت کوین در سه ماهه آخر سال 2019، چند روز پیش ارائه داد. وی با استفاده از الگوی گوه نزولی در مورد قیمت بیت کوین، انتظار ایجاد یک روند معکوس را پیش بینی می کند. به اعتقاد وی، بیت کوین مجددا به قیمت 14000 دلاری که در ابتدای سال ثبت کرده بود، باز خواهد گشت. سناریویی تقریبا امکان پذیر.

ه اوج رسیدن دوباره ارزش واقعی بازار بیت کوین
ارزش واقعی بازار با آنچه که به عنوان ارزش بازار استاندارد محاسبه می شود، متفاوت است. تعداد ارز منتقل شده در هر انتقال در ارزش تراکنش هر انتقال ضرب می شود. نتیجه مقداری را می دهد که برخی مفسران معتقدند ارزش بازار حقیقی بیت کوین را در بازار ارزهای رمزنگاری نشان می دهد.

رایتم، که بازار را در هر لحظه بررسی می کند، روز گذشته اعلام کرد که ارزش واقعی بازار بیت کوین به بالاترین مقدار خود رسیده و در سطح 102.9 میلیارد دلار قرار گرفته است. این بدان معنا است که مقدار بیت کوین خریداری شده هیچگاه به این ارزش نبوده است. این تقریبا یک تصویر صعودی برای بازار، با نزدیک شدن به پایان سال است.

زیرساخت های شبکه بیت کوین نیز اکنون قوی تر از هر زمان دیگری است. آنتونی پمپلیانو، یکی از بنیانگذاران و شرکای تجاری مورگان کریگ دیجیتال، در توییت خود به این نکته اشاره کرده است:

همکاران