Bitcoin-Recover

چین با احیای قیمت بیت کوین، توقف برداشت از حساب OKCoin و Huobi را جبران می کند.

مدیریت

چین با احیای قیمت بیت کوین، توقف برداشت از حساب OKCoin و Huobi را جبران می کند.

قیمت بیت کوین از زمان توقف موقتی برداشت بیت کوینی با Huobi و OKCoin احیا شده و در مدت دو هفته از ۹۸۰ به ۱۱۲۳دلار افزایش یافته است.

در ۱۸ ژانویه، بانک خلق چین (PBoC) huobi و okcoin را ملزم به بازبینی دقیق مقررات شناخت مشتریان خود (KYC) و مبارزه علیه پولشویی (AML) نمود. به گزارش ناشران محلی ازجمله the Shanghai Observer ، بانک خلق چین به این دو اگسچنج گفته است که آنها مقررات محلی را نقض کرده و موفق به دریافت استانداردهای صنعتی نشده اند.

سه هفته بعد از درخواست اولیه­ی بانک خلق چین از huobi وokcoin جهت ارتقای سیستم AML و KYC ، huobi وokcoin رسما برداشت از لایت کوین و بیت کوین را به مدت یک ماه متوقف کردند. این دو ارز بیان کردند که بسته به ارتقا، این توقف ممکن است یک ماه یا احتمالا بیشتر طول بکشد.

در ۹ فوریه، زمانی که huobi وokcoin اظهارات رسمی خود را بیان کردند، قیمت بیت کوین با سقوط ناگهانی، از ۱۰۵۴ دلار، به ۹۹۸ دلار کاهش یافت. در حالی که بازار چین نسبت به بحث و جدل های بانک خلق چین بر سر huobi وokcoin ، در ابتدا از خود انعطاف پذیری نشان داد، ولی در بازار آمریکا و مبادلات اصلی آن همچون بیتفینکس (bitfinex) و kraken ، ترس ناگهانی در دل تاجران و فروشندگان ایجاد شد.

از آن به بعد، قیمت بیت کوین افزایش یافته و به بالاترین میزان خود رسیده است. قیمت بیت کوین قبلا ، در اواخر ژانویه به بالاترین میزان خود در سال کنونی رسیده بود. اگرچه رشد قیمت بیت کوین می تواند مربوط به رشد تصاعدی بازار مبادلات بیت کوین ژاپن باشد، ولی کوین تلگراف نشان داد که تجارت همتا به همتای بیت کوین رو به افزایش است.

بلافاصله پس از توقف برداشت از Huobi and OKCoin ، حجم تجارت بیت کوین های محلی چین، از مرز ۵٫۸ میلیون دلار حجم تجارت هفتگی گذشت.

 

امروز، قیمت بیت کوین رسما به یک سوم میانگین وزنی هزینه رسیده و از حداکثر امسال پیشی گرفت. اگر هیچ رویدادی برای ارزش سهام بیت کوین نیفتد و ارزش بیت کوین سقوط نکند، بر اساس روند فعلی قیمت، احتمال می رود که قیمت بیت کوین در هفته های آینده افزایش یابد. 

منبع : کوین تلگراف

نظر دهید

دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است.

 کانال تلگرام
خطایی رخ داده است
متاسفانه درخواست به دلیل رخ دادن خطایی غیر منتظره انجام نشده است
متن خطا:
توجه !!!!