قصد خرید از دبلیو ام ایران را دارم ، پرداخت شما بصورت اتوماتیک و لحظه ای انجام می شود ؟

بله ،ارز هایی که به صورت غیر اتوماتیک پرداخت میشود در توضیحات قبل از خرید اطلاعات تسویه نوشته شده است .

قیمت های لحظه ای خرید و فروش  را در سایت شما چگونه میتوانم ببینم ؟

برای چک کردن قیمت لحظه ای فروش سایت ،در صفحه ی اصلی سایت پرداخت کنید را شبکه شتاب و دریافت کنید را نوع ارز مورد نظر که قصد چک کردن قیمت آن را دارید انتخاب کنید در کادر روبرو مقدار یا تعداد ارز مورد نظر را وارد کنید و  قیمت تومانی آن به شما نمایش داده می شود . برای چک کردن قیمت خرید سایت از شما ، بر عکس این روش عمل کنید .

 

برای اولین باراست که با دبلیو ام ایرانآشنا می شوم ، قصد فروش به شما را دارم چگونه باید اقدام کرد ؟

برای فروش به سایت کافیست عضو سایت شوید ، از طریق صفحه ی اول سایت پرداخت کنید را نوع ارزی که قصد فروش آن را دارید و دریافت کنید را شبکه شتاب انتخاب کنید و در کادر روبروی آن مقدار معادل فروش را بنویسید وبا کلیک برروی تایید و مرحله ی بعد مراحل فروش را طی کنید .فاکتور شما ثبت شده و در زمان مقرر تسویه انجام می پذیرد.شماره حساب وارد شده چنانچه متعلق به بانک های سامان ، پاسارگاد و آینده می باشد لطفا از خط فاصله استفاده کنید .برای سایر بانکها و برای مبالغ بالا حتما شبای سپرده ی خود را وارد نمایید 

! توجه داشته باشید شماره ی کارت بانکی طرف دریافت کننده باید به نام خود شما باشد

برای خرید ارز از دبلیو ام ایران چگونه باید اقدام کرد ؟

برای خرید از سایت پس از عضویت باید مراحل احراز هویت را کامل کنید (اینجا) ،بعداز طریق صفحه ی اول سایت پرداخت کنید را شبکه شتاب و دریافت کنید را نوع ارزی که قصد خرید آن را دارید انتخاب کنید و در کادر روبروی آن مقدار معادل خرید را بنویسید وبا کلیک بر روی تایید و مرحله ی بعد مراحل خرید را کامل کنید.پس از پرداخت وجه در همان لحظه به حساب شما واریز میشود

مدارک را برای احراز هویت ارسال کردم ظرف چه مدت بررسی می شود؟

بررسی برای احراز هویت تا ۲۴ ساعت بعد از  ارسال تصویر مدارک زمان می برد 

مدارک من در احراز هویت بررسی و رد شده است ، مشکل چیست ؟

چنانچه مدارک شما تایید نشده باشد اشکال کار شما در قسمت احراز هویت توضیح داده می شود

مراحل فروش بیت کوین به چه صورت می باشد ؟

از طریق صفحه ی اول سایت پرداخت کنید را بیت کوین و دریافت کنید را شبکه شتاب انتخاب کنید و در کادر روبرو در بخش BTC مقدار معادل فروش رو بنویسید وبا کلیک برو روی تایید و مرحله ی بعد در بخش “تکمیل اطلاعات “، اطلاعات خود را کامل پر کنید دقت کنید شماره کارت بانکی برای دریافت وجه تومانی معادل باید به نام خود شما باشد  برای مرحله بعد کلیک کنید. با قبول و تایید قوانین سایت در مرحله پرداخت و ایجاد تراکنش،فاکتور شما ثبت می شود و ادرسی به شما داده میشود که باید معادل همان مقدار بیت کوین به آن ادرس واریز کنید پس از پرداخت، فاکتور شما  در صف تسویه قرار می گیرد .فاکتور شما ثبت شده و در زمان مقرر تسویه انجام می پذیرد.

برای اولین بار قصد فروش وبمانی به دبلیو ام ایران را دارم ، مراحل فروش به چه صورت می باشد؟

از طریق صفحه ی اول سایت پرداخت کنید را وبمانی  و دریافت کنید را شبکه شتاب انتخاب کنید و در کادر روبرو مقدار معادل فروش رو بنویسید وبا کلیک برو روی تایید و مرحله ی بعد در بخش “تکمیل اطلاعات “، اطلاعات خود را کامل پر کنید دقت کنید شماره کارت بانکی برای دریافت وجه تومانی معادل باید به نام خود شما باشد  برای مرحله بعد کلیک کنید با قبول شرایط برای ایجاد تراکنش کلیک کنید و پس از آن گزینه ی پرداخت کنید را انتخاب کنید ، به درگاه وبمانی متصل می شوید پس از پرداخت فاکتور شما صف تسویه قرار می گیرد و در زمان مقرر تسویه انجام می پذیرد.

تسویه حساب شما  (تبدیل ارز به شتاب تومان ) طی چه مدت انجام می گیرد ؟

تسویه حساب در ساعات کاری ( ۱۰ صبح تا ۶ عصر )حداکثر تا سه ساعت پس از پرداخت شما انجام می گیرد.یک تسویه حساب هم قبل از ساعت ۲۴ انجام می شود . چنانچه مبلغ وجه بالای یک میلیون تومان باشد از سیستم شبا برای پرداخت استفاده می شود (تسویه با سیستم شبا منوط بر پذیرش مبلغ توسط  سیستم شبا بانک مبدا و مقصد می باشد )

از سایت شما خرید کردم و مبلغ از حساب من کم شده ، اما معادل  ارز به حساب من واریز نشده و فاکتور خرید حذف شده است ،چکار باید کرد؟

این مشکل می تواند مربوط به درگاه بانکی که در آن لحظه خرید را انجام داده اید باشد. باید صبر کنید تا پول شما از طرف درگاه به حساب شما بازگردد. برای رفع این مشکل چنانچه از وی پی .  N هنگام خرید استفاده می کنید ، آن را غیر فعال کرده سپس برای خرید اقدام کنید .

فاکتور فروش بیت کوین من حذف شده است، در حالیکه معادل بیت کوین را انتقال داده ام ، مشکل چیست ؟

زمانی که شما بیت کوین را به ادرس داده شده واریز می کنید چنانچه  در مدت زمان نیم ساعت به تعداد سه تایید دریافت نشود فاکتور شما بجای حالت پرداخت شده به حالت حذف شده در می آید ، در چنین مواردی با ذکر شماره فاکتور از پشتیبانی سایت کمک بخواهید

 

 

 

 

 کانال تلگرام
خطایی رخ داده است
متاسفانه درخواست به دلیل رخ دادن خطایی غیر منتظره انجام نشده است
متن خطا:
توجه !!!!