توجه! شماره کارت‌هایی که توسط کاربر ثبت می‌گردد نیاز به تایید دارند. لطفا تا زمان تایید شماره کارت ثبت شده شکیبا باشید.

شرایط اساسی و اولیه ی استفاده کاربران از خدمات صرافی ارز دیجیتال مجموعه دبلیو ام ایران
موضوع موافقتنامه ی حاضر تدوین اصول اولیه از قبیل حقوق تکالیف و مسئولیت ها و نیز دستورالعمل های لازم جهت استفاده کاربر از خدمات pay.wmiran.com که برای معامله ارزهای دیجیتال میباشد .
این شرایط برای استفاده از سایت pay.wmiran.com که از این پس در موافقتنامه pay.wmiran.com نامیده می شود تنظیم گردیده است.همچنین در این موافقتنامه *ما* به منظور تیم pay.wmiran.com در نظر گرفته می شود.کاربران و سایت ملزم به انجام تعهدات خود که در قالب این موافقتنامه هستند میباشند . pay.wmiran.com تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کلیه ی مقررات حاکم بر آن تبعیت می کند.
مفاد موافقتنامه که از سوی ما ارائه می شود و پس از موافقت کاربر و تایید آن با ثبت نام به عنوان کاربر به مورد اجرا گذاشته می شود و همچنین در صورت لزوم از سوی ما قوانین و مقررات قابل اصلاح خواهد بود و مسلما اعمال هر گونه تغییر در این موافقتنامه قبل از تاریخ اجرای آن به اطلاع کاربر خواهد رسید .

کاربر می پذیرد که :

1-استفاده از خدمات سایت اعم از ثبت نام -خرید بیت کوین- فروش بیت کوین و… به این معنی است که کاربر قوانین را کاملا خوانده فهمیده و قبول کرده و در غیر این صورت حق استفاده از امکانات سایت را ندارد.
2-این حق برای سایت محفوظ است که در هر زمان که بخواهد با اعلام مراتب قبلی به کاربر مفاد این موافقتنامه را تغییر دهد .
3-تمامی معاملات انجام گرفته توسط کاربر صحیح تلقی می گردد.از این رو صیانت از حساب کاربری رمز عبور یا سایر اطلاعات بر عهده ی وی بوده و لازم است به صدمات ناشی از انجام تخلفات و جرایم مالی توجه داشته باشد .
4-معاملات ارزهای دیجیتال باید با اگاهی و بررسی انجام شود و مسئولیت ضرر نا اگاهانه از خرید ارز های دیجیتال به عهده خود کاربر است .

5- تلاش ما ارایه خدمات به صورت 24 ساعته در طول شبانه روز خواهد بود .لیکن در صورت وقوع حادثه ای از قبیل تعلیق خدمات به علت اقدام غیر قانونی کاربران یا اشخاص ثالث .یا وقوع خطا در خدمات مشکل را مرتفع نموده و ارایه خدمات را از سر می گیریم.در این زمان می توانید در خواست بازیابی را بر اساس سوابق معاملاتی ارایه کنید اما نمی توانیم سود و زبان ناشی از این وقفه زمانی را جبران کنیم .
6- در صورت وقوع خسارت به سایت در اثر فعالیت های غیر قانونی کاربر، سایت می تواند طبق قانون نسبت به مطالبه آن اقدام کند لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات ما استفاده کنید
7- پس از اعلام موارد تغییر در چارچوب موافقتنامه و ابلاغ به کاربر به منظور قبول موارد تغییر پس از 7 روز از تاریخ موثر اعمال تغییرات مذکور و عدم واکنش کاربر موافقتنامه ی اصلاحی تایید شده از سوی شما مفروض انگاشته خواهد شد.در صورت عدم توافق کاربر با موافقتنامه اخیر امکان خروج کاربر از عضویت به صورت جداگانه نیز وجود خواهد شد .
8- مواردی که در این موافقتنامه نمی باشد، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و یا تابع قواعد اعلامی از سوی ما خواهد بود .
مدیریت حساب ها در صرافی ارز دیجییتال pay.wmiran.com
مراحل فرایند ایجاد حساب از سوی شما به شرح ذیل است
الف- وارد کردن مشخصات شامل ایمیل و رمز
ب- موافقت کاربر با این موافقتنامه
ت- تکمیل فرایند ثبت نام
ج- تایید مشخصات کاربر از سوی سایت برای استفاد از خدمات pay.wmiran.com به یک حساب ایجاد شده از طریق وارد کردن اطلاعات صحیح می باشد که کاربر در این امر نباید از اطلاعات دیگران استفاده کرده یا قوانین و مقررات مربوطه را نقض نماید
تایید نکردن حساب کاربری در صرافی ارز دیجیتال pay.wmiran.com
در موارد ذیل می توانیم ایجاد حساب را مردود اعلام کرده و نسبت به حذف حساب اقدام نماییم
1-چنانچه کاربر به سن قانونی نرسیده 18 سال کامل شمسی یا از اهلیت قانونی کافی برخوردار نباشید مگر با دخالت ولی خاص یا قیم قانونی
2-تلاش برای ایجاد حساب از طریق ارایه ی اطلاعات شخصی دیگران توسط کاربر از قبیل نام یا ادرس پست الکترونیکی
3-عدم وارد کردن اطلاعات لازم یا وارد کردن اطلاعات نادرست در زمان ایجاد حساب از سوی کاربر
4-در صورت عدم رعایت سایر قوانین و مقررات از سوی شما یا انجام اقداماتی بر خلاف استانداردهای که توسط سایت اعلام می گردد
مدیریت حساب در صرافی ارز دیجیتال pay.wmiran.com
1-حساب شما تنها باید توسط خود شما مورد استفاده قرار گیرد . در صورت تغییرات اطلاعات شما پس از ثبت نام باید بلافاصله اطلاعات جدید را در اطلاعات حساب به روز کرده و منتظر تایید سایت در اسرع وقت باشید
2-در خصوص خسارات ناشی از عدم اصلاح اطلاعات یا صدمه ی ناشی از استفاده ی غیر مجاز از حساب توسط شخص دیگری که رمز عبور شما را به سرقت برده است
استفاده از خدمات
برای ارایه بهتر خمات ممکن است اعلامیه های مربوط به استفاده ازخدمات شامل ، انواع اطلاعات برای شما ارسال شود یا ان را مستقیما به ایمیل یا تلفن همراه شما ارسال نماییم
در صورت وقوع خطای سیستمی در استفاده از خدمات از جمله برنامه ها می توانیم اطلاعات حقیقی را اعمال کنیم
نحوه ی استفاده از خدمات و موارد مهم :
الف- ممکن است در خصوص نقض مقررات از سوی شما به طور موقت یا دایمی مانع استفاده ی شما از خدمات بشویم .
ب- در صورتی که کاربران اطلاعات ورود خود برای سامانه را از دست دهد برای بازگرداندن اطلاعات به اطلاعاتی که بنا به صلاح دید ما است گرفته خواهد شد و در صورت تایید اطلاعات به فرد دسترسی داده خواهد شد و در صورت احراز نشدن کامل هویت دسترسی بازگردانده نخواهد شد .
ج- در صورت عدم ورود طولانی مدت برای استفاده از خدمات معین ممکن است جهت امکان استفاده از خدمات از شما اطلاعات دیگری مطالبه کنیم به ویژه اگر برای 6 ماه یا بیشتر از خود استفاده نکرده باشید .
کاربر می پذیرد که :
1- منبع و مقصد کلیه ی ارزهای دیجیتال در تراکنش های سایت کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد
2- مالک قانونی وجوه و حساب هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از انها استفاده کرده است
3- اطلاعاتی که کاربر در خلال سفارش یا ثبت نام در سایت وارد کرده است کاملا محفوظ خواهد ماند و به هیچ شخص ثالثی ارایه نخواهد شد مگر با برنامه قضایی و یا در خواست کتبی پلیس فتای جمهوری اسلامی ایران
این حق برای pay.wmiran.com محفوظ است که اطلاعات لازم برای احراز هویت را قبل از پذیرش از کاربر بخواهد. در این حال تا احراز هویت کامل به عمل نیامده است عضویت کاربر امکان نخواهد داشت
فرایند احراز هویت شامل گرد اوری اطلاعاتی از کاربر من جمله شماره تماس ثابت –ادرس-کارت ملی با تصویر آن — کد ملی و اطلاعات بانکی وی می باشد
این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و به هیچ شخص ثالثی ارایه نخواهد شد
تصمیم راجع به موفق یا نا موفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار دبلیو ام ایران خواهد بود و سایت pay.wmiran.com می تواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا قبول نکند.
تراکنش هایی که توسط pay.wmiran.com در خلال انجام سفارشات انجام می شود غیر قابل برگشت هستند و تابع قوانین سیستم هر ارز دیجیتال مربوط به تراکنش انجام شده هستند .
5- اطلاعات لازم در طی سفارش را با دقت وارد کرده است و کلیه ی مسئولیت مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعات در خلال سفارش با خود وی است ودبلیو ام ایران هیچ مسئولیتی راجع به سفارش انجام شده ای که اطلاعات اشتباه داشته و موجب زیان کاربر شده نمی پذیرد
6- pay.wmiran.com صرفا مسئول جابه جایی مقدار مشخص شده در تراکنش سفارش خرید ارز دیجیتال و فروش ارز دیجیتال معین است و هیچ گونه مسئولیت دیگری ندارد.
7- کارمزد pay.wmiran.com همانطور که در بخش سفارش و تراکنش با نرخ مشخص نشان داده شده اند دریافت می شود .
8- هرگونه کارمزد- کمیسیون و هزینه های دیگر که سیستم بانکی جهت نقل و انتقال پول به کاربر اضافه نماید ، بر عهده کاربر خواهد بود و pay.wmiran.com راجع به اینگونه هزینه ها هیچ مسئولیتی را عهده دار نمیباشد.
9- pay.wmiran.com هیچگونه مسئولیتی راجع به تاخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت تقض یا مشکل یا تعمیرات سیستم ارز دیجیتال یا بانک پذیرنده ندارد.
10- حقوق هر کاربر برای استفاده از سایت ، مخصوص به خود کاربر میباشد و مسئولیت استفاده هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده کاربر خواهد بود.
همچنین مسئولیت کلیه تراکنش های انجام شده از حساب کاربری کاربر به عهده خود کاربر میباشد.
11- هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربران به عهده خوده آنان خواهد بود و pay.wmiran.com هیچگونه مسئولیتی ندارد.
12- جز در مورد انجام صحیح سفارش طبق قیمت مشخص و شفاف و کارمزد مشخص و شفاف طبق قرار داد فوق هیچگونه ادعایی از سایت و مدیران – و کارکنان – و کلیه ی مرتبطان با این سایت نداشته باشد.
نکات مهم در رابطه با خدمات معاملات pay.wmiran.com شامل موارد ذیل میباشد باید از این موارد آگاه بوده و آن ها را رعایت کنید :
13- قیمت بازار پول مجازی که توسط ما بعضا اعلام میشود ممکن است به طور موقت با قیمت واقعی همخوان نباشد که علت آن محدودیتهای فنی از قبیل خطای سیستمی یا برنامه عدم تقارن محیطی محدودیت در مورد فضای ارتباطی در داخل و خارج است. البته تمامی تلاش خود را برای رفع این تفاوت در قیمت انجام میدهیم

14- صحت اطلاعات شخصی کاربررا که نزد ما هست تضمین نمیکنیم به محض اطمینان از عدم صحت آن موظف به قطع استفاده کاربر مربوطه از خدمات معاملات pay.wmiran.com خواهیم بود و اقدام متقابل را به انجام خواهیم رساند .

15- در برابر خسارت ناشی از به سرقت رفتن حساب شما توسط شخص ثالث مسئولیتی نخواهیم داشت .

16- حداقل حجم معاملات pay.wmiran.com 100 هزار تومان است و زیره این مبلغ معامله ثبت نمی شود .

17- اولین درخواست برداشت رمز ارز 24 ساعت بعد از اولین خرید امکان پذیر خواهد بود . بدیهی است این محدودیت صرفا برای اولین در خواست اعمال می شود و بعد از آن هیچ محدودیتی نخواهد داشت.

18- در صورت تعلیق حساب , تحقیقات اولیه در مورد حساب انجام داده و موظف خواهید بود که با ما همکاری کامل به عمل آورید.

19- در صورت تعلیق حساب نمیتوانیم در خواست واریز دهید و نمیتوانید از کیف پول خود استفاده کنید.

20- وجه ریالی را با توجه به میزان پول نقد در کیف پول ریال حساب خود دریافت خواهید کرد .

21- همواره میتوانیم پول نقد معادل ریال خود را که در کیف پول حساب شماست دریافت کنید که به تعیین آن از سوی ما بستگی خواهد داشت. البته تعهدی به پرداخت سود مربوط برای ریال موجود در کیف الکترونیکی ریال شما نخواهیم داشت.

22- می توانیم مبادله ریال را در شرایط ذیل ممنوع کرده و البته ممنوعیت و علت آن را به شما اعلام خواهیم کرد.

الف- چنانچه در خواست کتبی از محاکم و نهادهای دولتی در این خصوص ارائه شود .

ب- در صورتی که مبلغ مبادله بسیار زیاد باشد.

ج- در صورتی که کاربر مرتکب جرم شده یا مظنون به تملک عواید از محل ارتکاب جرم باشد .

د- در سایر موارد چنانچه محدود کردن استفاده از خدمات پرداخت بر اساس سیاست عملیاتی ما ضروری تشخیص داده شود.

سایر موارد 12 مورد :

12/1: در حدود قانون هیچگونه تعهد یا ضمانتی برای اموری خاص مسکوت مانده در این موافقتنامه از حیث ارائه خدمات بر عهده نمیگیریم ، علاوه بر این در خصوص محصولات یا ارزش واحد پول مجازی خود آن را صادر نکرده یا واگذار ننموده و همچنین پرداخت آن را ضمانت ننموده ایم ، هیچگونه تعهدی نخواهیم داشت.

12/2 : در صورتی که خدمات در اثر اقدام شما دچار مشکل شود.

12/3 : خسارات ناشی از فرآیند ورود به خدمات و استفاده از آن .

12/4 : خسارت ناشی از دسترسی غیر قانونی شخص ثالث به سِروِر و استفاده غیر قانونی از آن .

12/5 : ضررهای ناشی از انتقال و انتشار بد افزارها از سوی شخص ثالث .

12/6 : ضررهای ناشی از استفاده شخص ثالث از خدمات ، خساراتی ناشی از دور زدن ، حذف یا نابودی اطلاعات اصلاح شده

12/7 : ضررهای ناشی از قصور در خدمات ارتباطی توسط بستر ارائه خدمات ، به ویژه که ارائه دهنده خدمات ارتباطاتی در صورت وجود رابطه حقوقی فی مابین ما و کاربرانموجب ناتوانی ما در ارائه خدمات شود و غیر قابل کنترل باشد . ضررهای ناشی از موارد قهریه از قبیل جنگ ، آتش سوزی زلزله و سایر بلایای طبیعی و موارد اضطراری ملی ضررهای ناشی از ویژگی های خاص پول مجازی . به ویژه مواردی که موجب نقص یا محدودیت فنی در سیستم مدیریت در ارائه خدمات از سوی ما میشود .

12/8 : در صورتیکه سِروِرها را برای ارائه خدمات قطع گردیده و یا از دسترس خارج شوند.

12/9 : سایر خسارات ناشی از دلایلی که ناشی از اعمال یا عمل ما نباشد .

12/10 : ارائه خدمات را می توانیم متوقف کرده یا تمامی یا بخشی از این موافقتنامه متوقف کرده یا فسخ نماییم چنانچه اطلاعات ارائه شده از سوی شما با واقعیت همخوانی نداشته باشد ، در صورتی که خسارتی متوجه ما گردد ، می توانیم از شما خسارت مذکور را از حساب شما برداشت کنیم .

12/11 : در صورتی که باعث خساراتِ ذیل این ماده از ما مطالبه ی خسارت نمایید ، می توانیم از طریق پول مجازی در واحد ریال در کیفِ الکترونیکی شما که تعلق آن به شما مورد تایید است ولو با آن موافق نباشید منظور نماییم .

12/12 : در صورت ورود خسارت به ما که ناشی از فعالیت های غیر قانونی است ، می توانیم حق مطالبه خسارت علیه شما به موجب قانون استفاده کنیم ، لذا لازم است از خدمات در چارچوب قوانین و مقررات استفاده نمایید .

همکاران